?

Log in

No account? Create an account

Крыса из нержавеющей стали

идеальные обстоятельства

Previous Entry Поделиться Пожаловаться Next Entry
«РАСКРЫТИЕ» ДЕЛА ГОНГАДЗЕ
stainlesstlrat
Откровение Кучмы, саморазоблачение Мельниченко и реакция украинской блогосферы

Ставить точку в скандальном деле еще рано. Будем ждать из США опровержения на заявление Леонида Кучмы о причастности ЦРУ к исчезновению Георгия Гонгадзе. Именно к исчезновению. Потому что не только его мать, но и медэксперт Валерий Ивасюк, первым обследовавший так называемый «таращанский труп», который по официальной версии признан трупом журналиста Георгия Гонгадзе, в своих публичных выступлениях не раз выражал обоснованные сомнения в этой версии.

читать далее


  • 1

ВБ

(Анонимно)
Хто такий "медэксперт Валерий Ивасюк, первым обследовавший так называемый «таращанский труп»"? Очевидно, автор просто не усвідомлює, яке марення він пише.

Що стосується експерта, який вперше освідував "таращанське тіло", то, по-перше, його прізвище Воротинцев, а, по-друге, саме він видав свідоцтво про смерть на ім*я Георгія Гонгадзе. І, звісно, ніколи публічно ніде не виступав.

Івасюк - це колишній керівник державного комітету по боротьбі зі СНІДом, який ніколи не брав (і не міг брати) участі в жодній експертизі "таращанського тіла" і ніколи з матеріалами справи не знайомився. Бо він взагалі не є медичним експертом.

Насчет Иващука - это наверное ошибка журналиста, Иващук был в комиссии ВР по "делу Гонгадзе". Сам он, не патологоанатом, а хирург-кардиолог, впоследствии замминистра здравоохранения.

ВБ

(Анонимно)
Тільки не Іващук, а Івасюк. Валера Івасюк, дружок Головатого. Він ніколи не був і не міг бути членом тимчасової слідчої комісії ВР - до складу комісії входять виключно народні депутати. Він називав себе "консультантом" цієї комісії. Кого і з яких питань він консультував - Аллах його знає. Я Валеру не бачив вже років шість. Але ніякого відношення до тіла він не мав і мати не міг - кажу точно. Хіба лише возив у Відень взірці невідомо чого, які зберігалися в холодильнику в Притули (це були шматочки м*яких тканин, зібрані Аланією зі столу в таращанському морзі - я сильно підозрюю, що ці взірці були замінені в холодильнику орлами Холондовича, тодішнього начальника оперативно-технічного управління МВС України).

Жодних підстав сумніватися в тому, що "таращанське тіло" належить Гонгадзе наразі не має.

да, наверное Ивасюк. Он же себя позиционировал как репрессированного властью и политубежище просил в Великобритании.

  • 1